Föremål som liknar Soffa

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 6404 Soffa
    Soffa, 3-sits, löstagbara dunplymåer. Längd: 218 cm
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 5109 Salongsgrupp
    4 delar, Soffa + stolar + bord, rokokostil, 1900-tal
    Såld: 100 kr

    Såldes den 8 december 2025
  • 3387 Matsalsgrupp
    Såld: 10.000 kr

    Såldes den 24 november 2025
  • 2302 Litografi
    Såld: 150 kr

    Såldes den 28 juli 2025
  • 3143 Soffa
    + 2 fåtöljer, "Julia", SITS. Längd: 235 cm (soffa)
    Såld: 4.200 kr

    Såldes den 30 juni 2025
  • 4411 Färglitografi
    Såld: 1.100 kr

    Såldes den 19 maj 2025