Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 

Föremål som liknar Faun


Vi hittade över 48 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex


  • Träfflista
  • 6459 Figuriner
    6 st, Royal Copenhagen, Fauner. Höjd: 11-21 cm
    Såld: 3.800 kr

    SÃ¥ldes den 25 november 2024
  • 3248 Etsning
    Oidentifierad konstnär. Faun. Signerad, numrerad 2..//
    Såld: 100 kr

    SÃ¥ldes den 18 november 2024
  • 5087 Figurin
    Royal Copenhagen, Faun. Höjd: 22 cm
    Såld: 300 kr

    SÃ¥ldes den 26 augusti 2024




Ladda ner broschyr