Föremål som liknar Faun
3156 Skulpturer
Såld: 600 kr
Såldes den 8 september 2025
6058 Glasservisdelar
Såld: 900 kr
Såldes den 7 april 2025
7160 Figurin
Royal Copenhagen, Faun. Höjd: 21 cm
Såld: 800 kr
Såldes den 3 mars 2025
3115 Skulptur
Royal Copenhagen, Faun med papegoja. Höjd: 17 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 13 januari 2025
5093 Färgetsning
Såld: 100 kr
Såldes den 21 december 2024
5363 Färglitografi
Såld: 800 kr
Såldes den 2 december 2024
6459 Figuriner
6 st, Royal Copenhagen, Fauner. Höjd: 11-21 cm
Såld: 3.800 kr
Såldes den 25 november 2024
3248 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 18 november 2024
5087 Figurin
Royal Copenhagen, Faun. Höjd: 22 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 26 augusti 2024