Föremål som liknar CO
8055 Armbandsur
Såld: 15.500 kr
Såldes den 26 januari 2026
8368 Skål
Såld: 200 kr
Såldes den 26 januari 2026
8051 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 26 januari 2026
8208 Flaska
Såld: 1.600 kr
Såldes den 26 januari 2026
7216 Leksaksbilar
Såld: 300 kr
Såldes den 26 januari 2026
8382 Figuriner
Såld: 500 kr
Såldes den 26 januari 2026
8294 Kanna
+ coupeglas, 15 delar, 1950-tal, färgade. Höjd: 10-28
Såld: 300 kr
Såldes den 26 januari 2026
8372 Mockakoppar
8 st + fat, Royal Copenhagen, Musselmalet. Höjd: 5 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 26 januari 2026
7056 Skulptur
brons, Art Déco-stil. Höjd: 38 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 19 januari 2026