Föremål som liknar CO

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 8055 Armbandsur
    Såld: 15.500 kr

    Såldes den 26 januari 2026
  • 8368 Skål
    Såld: 200 kr

    Såldes den 26 januari 2026
  • 8051 Färglitografi
    Såld: 300 kr

    Såldes den 26 januari 2026
  • 8208 Flaska
    Såld: 1.600 kr

    Såldes den 26 januari 2026
  • 7216 Leksaksbilar
    Såld: 300 kr

    Såldes den 26 januari 2026
  • 8382 Figuriner
    Såld: 500 kr

    Såldes den 26 januari 2026
  • 8294 Kanna
    + coupeglas, 15 delar, 1950-tal, färgade. Höjd: 10-28
    Såld: 300 kr

    Såldes den 26 januari 2026
  • 8372 Mockakoppar
    8 st + fat, Royal Copenhagen, Musselmalet. Höjd: 5 cm
    Såld: 700 kr

    Såldes den 26 januari 2026
  • 7056 Skulptur
    brons, Art Déco-stil. Höjd: 38 cm
    Såld: 700 kr

    Såldes den 19 januari 2026