Föremål som liknar Aida
3403 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 24 november 2025
9258 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 17 november 2025
5128 Skulptur
Såld: 2.400 kr
Såldes den 19 maj 2025
6361 Akvarell
Såld: 1.200 kr
Såldes den 25 november 2024
7019 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 13 maj 2024
3334 Oljemålningar
Såld: 100 kr
Såldes den 29 maj 2023
1028 Oljemålning
Såld: 4.200 kr
Såldes den 8 november 2021
1020 Oljemålning
Såld: 3.400 kr
Såldes den 17 juni 2019
1706 Näsduksskål
'Aida', höjd: 16 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 13 mars 2017