ART / Lithographs / Litograph in colors 10031167
nr 1003 1167
LITOGRAPH IN COLORS
Tina Elfast, 145/280, sheet: 39x27,
Tina Elfast, 145/280, bladets mått: 39x27
SEK 150
Sunday December 20 2015
at 18:12:09
17/12 15:28:42
100 kr
20/12 18:07:09