FURNITURE / Tables / Table 7674648
nr 767 4648
TABLE
with drawer, length: 61, width: 37, height: 47, wear, damages.
Med låda, längd: 61, djup: 37, höjd: 47
Condition: slitage, skador
300
SEK 250
Monday July 16 2012
at 17:26:24
150 kr
150 kr
200 kr