KONST / Litografier / Färglitografi 17515178
nr 1751 5178
Färglitografi
efter Joan Miró, ej signerad, färglitografi, yttermått inklusive ram: 54x77
Utrop:
700 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 15 december 2025
kl 18:29:40
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr