ART / Lithographs / Litograph in colors 16937457
nr 1693 7457
Carin Adler
(f. 1929), Sverige
Carin Adler (b. 1929), Sverige. Signerad, numbered 16/170, dated -83, ”Försommar”. Färglitografi, bildmått: 30x40 cm, yttermått inklusive ram: 46x56,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 16/170, daterad -83, ”Försommar”. Färglitografi, bildmått: 30x40 cm, yttermått inklusive ram: 46x56
Carin Adler, born 1929, Swedish painter.
600
SEK 800
Monday April 14 2025
at 19:45:06
350 kr
400 kr (Robot)
500 kr
600 kr (Robot)
700 kr