ART / Misc. paintings / Pictures 12861245

nr 1286 1245

Olle Gustafsson

(f. 1934), Sverige

3 pcs. Olle Gustafsson (b. 1934), Sweden. Sweden. Collage med gamla föremål. Signerade a tergo, daterade -97 respektive -99. Inside measurements: 30x38 cm,

PICTURES, 3 st. Sverige. Collage med gamla föremål. Signerade a tergo, daterade -97 respektive -99. Ramens innermått: 30x38 cm

Olle Gustafsson, Swedish painter born 1934.

1000

SEK 600

Monday November 4 2019
at 20:58:35

4/11 18:39:37 1      Vinnande bud

  • Artist/Designer

Olle Gustafsson

Read more about Olle Gustafsson