MISCELLANEOUS / Textiles & Vintage / Shoes 12261022
nr 1226 1022
SHOES
+ bag, proveniens Kjerstin Dellert. Skor stlk 40, väskan är handsydd. Skänkt till auktionen av Nils-Åke Häggbom genom stadsbrud Ettan Bratt,
+ väska. Proveniens Kjerstin Dellert. Skor stlk 40, väskan är handsydd. Skänkt till auktionen av Nils-Åke Häggbom genom stadsbrud Ettan Bratt
1000
SEK 1900
Thursday October 18 2018
at 18:00:00
1.000 kr
600 kr
700 kr (Robot)
1.000 kr
1.000 kr (Robot)
hidden*
- Thema-auction
Oct 18
Stadsbrudskåren
Välgörenhetsauktion i samarbete med Stadsbrudskåren
Read more about Stadsbrudskåren