ART / Lithographs / Litograph in colors 17142058
nr 1714 2058
Ulf Lundell
(f. 1949), Sverige
Ulf Lundell (b. 1949), Sweden. Signed, numbered 78/100, dated -93, "Måne över Haväng". Litograph in colors, Image dimensions: 30x22 cm, outer dimensions including frame: 54x44 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 78/100, daterad -93, "Måne över Haväng". Färglitografi, bildmått: 30x22 cm, yttermått inklusive ram: 54x44 cm
2000
SEK 1500
Monday July 28 2025
at 18:13:14
28/7 18:04:17
Ulf Lundell
Ulf Lundell, svensk musiker, författare och målare född i Stockholm 1949.
Read more about Ulf Lundell