ART / Oil paintings / Oil painting 12509352

nr 1250 9352

Inga Berg

(1912-1995), Sverige

Inga Berg (1912-1995), Sweden. Signed, dated -50, "Interiör kök". Oil on canvas, 65x27,

OIL PAINTING, Signerad, daterad -50, "Interiör kök". Olja på duk, 65x27

Inga Berg, Swedish painter born in Örebro 1912, dead 1995 .

Yes

SEK 1600

Monday April 29 2019
at 20:13:07

  • Artist/Designer

Inga Berg

Read more about Inga Berg