ART / Lithographs / Litographs 10144086
nr 1014 4086
Claes Folcker
(1940-2019), Sverige
4 pcs. Claes Folcker (b. 1940), Stockholm, numrerade och signerade, subject: 25x40,
LITOGRAPHS, 4 st. Claes Folcker (f. 1940), Stockholmsmotiv, numrerade och signerade, motivet: 25x40
800
SEK 100
Monday January 25 2016
at 19:24:41
19/1 02:29:26
Claes Folcker
Read more about Claes Folcker