KONST / Litografier / Serigrafier 10379630
nr 1037 9630
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Serigrafier, 3 st, Richard Ryan (f. 1974), bladets mått: 19x26 & 26x19, signerad
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 16 maj 2016
kl 18:05:30
16/5 05:58:28
Richard Ryan
Läs mer om Richard Ryan