GLASS & CERAMICS / Ceramics / Urn 13442419
nr 1344 2419
URN
Italy, Maiolica. Height: 50cm, wear, damages.
Italien, majolika. Höjd: 50cm
Condition: slitage, skador
SEK 300
Monday August 31 2020
at 19:34:58
31/8 18:12:16
Majolika