KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13714221
nr 1371 4221
Bengt Andersson. Signerad, daterad -70, "blommande berg". Olja på duk, 55x67 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 11 januari 2021
kl 19:36:56
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
250 kr
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr