MÖBLER / Bord / Soffbord 14409312

nr 1440 9312

Soffbord

1950-tal, Mosaik. Bredd: 118, djup: 58 cm, höjd: 53 cm

Kondition: slitage, fläckar

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 20 december 2021
kl 20:15:22