GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vase 12771284

nr 1277 1284

VASE

ceramics. Signed. Height: 43 cm, minor cracks.

keramik. Signerad. Höjd: 43 cm

Condition: nagg

600

Monday September 30 2019
at 20:11:44

Tilgman Keramik