GLASS & CERAMICS / Ceramics / Golvvas 5715096

nr 571 5096

Golvvas

Lenght: ()

1800-tal, Kina, höjd: 58

Condition: Mynningsnagg

1000

SEK 600

Monday Mars 16 2009
at 17:08:58

16/3 13:34:12 1      Vinnande bud