GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrikar 3087264

nr 308 7264

Tallrikar

5st, Kina Tidigt 1800-tal (Nagg)

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 5 april 2004

5/4 09:03:36 1      ledande budet*