FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Skrivskåp 10562001
nr 1056 2001
Skrivskåp
pine wood, length: 112 cm, width: 54 cm, height: 175 ca, wear, damages.
Furu, längd: 112 cm, djup: 54 cm, höjd: 175 ca
Condition: slitage, skador
2000
SEK 1500
Monday September 19 2016
at 18:54:29
19/9 12:11:09