LIGHTING / Floor lamps / Floor lamp 15763084
nr 1576 3084
FLOOR LAMP
Hemi Klot I. Height: 129 cm, wear, damages.
Hemi Klot I. Höjd: 129 cm
Condition: slitage, skador
SEK 1200
Monday November 6 2023
at 20:28:57
150 kr
500 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Robot)
1.100 kr
1.100 kr