KONST / Litografier / Färglitografi 17275379
nr 1727 5379
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Signerad, numrerad 1090/1400. Färglitografi, bildmått: 38x46 cm, yttermått inklusive ram: 51x56 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 29 september 2025
kl 19:35:09
100 kr
150 kr
200 kr
Mårten Andersson
Läs mer om Mårten Andersson