KONST / Litografier / Litografi 8023054
nr 802 3054
Litografi
Oidentifierad konstnär, 7/28, signerad, motivets mått: 39x49
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 21 januari 2013
kl 18:52:27
21/1 15:53:31
21/1 18:41:29
150 kr