MÖBLER / Bord / Skrivbord 9592353
nr 959 2353
Skrivbord
längd: 133 cm, djup: 69 cm, djup: 80
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 maj 2015
kl 20:07:58
2/5 14:45:04
100 kr
4/5 20:02:58