KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 16784159

nr 1678 4159

Akvareller

2 st, diptyk. Signerad, akvarell, yttermått inklusive ram: 59x38 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 10 februari 2025
kl 19:33:23

8/2 18:48:11 1      Vinnande bud