KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16748050

nr 1674 8050

Jukka Vänttinen

(f. 1954)

Etsning, Signerad, numrerad 33/100, söndag, bladets mått: 11x16 cm, yttermått inklusive ram: 30x34 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 27 januari 2025
kl 20:38:15