KONST / Litografier / Färglitografi 15384287
nr 1538 4287
Juhana Blomstedt
(1937-2010), Finland
"Under vattnet. Signerad, numrerad 70/100, daterad - 92. Färglitografi, bildmått: 51x72 cm, yttermått inklusive ram: 66x86 cm
Juhana Blomstedt, finländsk målare född i Helsingfors 1937, död 2010.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 maj 2023
kl 18:36:19
27/4 14:22:48
Juhana Blomstedt
Läs mer om Juhana Blomstedt