ART / Lithographs / Litograph in colors 13767211
nr 1376 7211
Rolf Erling Nygren
(f. 1925), Sverige
Rolf Erling Nygren (b. 1925), Sweden. Vinterlanskap med hund. Signed, numbered 52/100. Subject: 12x1cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Vinterlanskap med hund. Signerad, numrerad 52/100. Motivet: 12x1cm, yttermått inklusive ram: 27x31 cm
Rolf Erling Nygren, born 1925, Swedish painter.
SEK 250
Monday February 1 2021
at 19:29:19
200 kr
Rolf Erling Nygren
Read more about Rolf Erling Nygren