ÖVRIGT / Leksaker / Gunghäst 11299238

nr 1129 9238

Gunghäst

Trä, längd: 155 cm, höjd: 97 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

3.000 kr

Såld:

3.800 kr

måndag 18 september 2017
kl 20:36:16