MÖBLER / Skåp & hyllor / Garderobsskåp 16484177
nr 1648 4177
Garderobsskåp
Ek, dörr med spegel. Bredd: 86 cm, djup: 56 cm, höjd: 203 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 7 oktober 2024
kl 19:17:21
700 kr
800 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)