ART / Frames / Bed frames 15086130

nr 1508 6130

BED FRAMES

Gustavian style, 1920s, blue. Width: 99 cm, length: 208 cm, height: 72-91 cm, wear.

Gustaviansk stil, 1920-tal, blå. Bredd: 99 cm, längd: 208 cm, höjd: 72-91 cm

Condition: slitage

1000

SEK 700

Monday December 12 2022
at 20:49:51

Den Gustavianska stilen
Blå Eld
Koka Blå