MÖBLER / Bord / Pelarbord 5875335

nr 587 5335

Pelarbord

Sent 1800-tal, diameter: 48, höjd: 75

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

200 kr

måndag 8 juni 2009
kl 17:47:26