FURNITURE / Tables / Writing desk 16606500

nr 1660 6500

WRITING DESK

1930s, birch wood, with 3 drawers, wear. , key

1930-tal, Björk, tre lådor, nyckel

Condition: slitage

5000

SEK 10000

Monday November 25 2024
at 20:59:08