FURNITURE / Tables / Coffee table 16716287

nr 1671 6287

COFFEE TABLE

lådor i sargen, jakaranda (CITES-intyg medföljer). Width: 151 cm. Width: 60 cm. Height: 57 cm, wear, märken, repor.

lådor i sargen, jakaranda (CITES-intyg medföljer). Bredd: 151 cm. Djup: 60 cm. Höjd: 57 cm

Condition: slitage, märken, repor

1500

SEK 1500

Monday January 6 2025
at 20:30:26