FURNITURE / Chairs and Stools / Munk stol 7685117
nr 768 5117
Munk stol
+ table, wear, damages.
+ bord
Condition: slitage, skador
300
SEK 100
Monday July 30 2012
at 17:23:53
30/7 17:11:26