MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Plexi 14719006

nr 1471 9006

Veronica Sofie

(f. 1985), Sverige

Veronica Sofie (b. 1985), Sweden. "Siluette". Signed, numbered 42/50. Tryck på plexiglas, 25x18 cm,

"Siluette". Signerad, numrerad 42/50. Tryck på plexiglas, 25x18 cm

Veronica Sofie Jakobsson, Swedish painter born 1985.

700

SEK 600

Monday May 30 2022
at 19:43:41

30/5 19:23:20 1      500 kr
30/5 19:35:54 2      Vinnande bud

  • Artist/Designer

Veronica Sofie

Read more about Veronica Sofie