ART / Oil paintings / Oil painting 11587121
nr 1158 7121
OIL PAINTING
unidentified artist, signed, around year 1900. Gård, unframed, olja på pannå, 40x60 cm,
Oidentifierad konstnär, signerad, omkring 1900. Gård, oramad, olja på pannå, 40x60 cm
400
SEK 100
Monday January 29 2018
at 20:49:36
29/1 17:42:26