LIGHTING / Table lamps / Table lamp 8181384
nr 818 1384
TABLE LAMP
1950s, metal lamp shade, wear, damages.
50-tal, plåtskärm
Condition: slitage, skador
400
SEK 300
Monday April 1 2013
at 19:10:51
150 kr
250 kr