KONST / Ramar / Ram 5522073

nr 552 2073

Ram

1800-tal, 28x32

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

600 kr

måndag 17 november 2008
kl 20:37:14

Tilgman Keramik