GLASS & CERAMICS / Ceramics / Stekfat + 5246111

nr 524 6111

Stekfat +

Lenght: ()

karott, Kina, 17/1800-tal, längd: 39 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

300

SEK 300

Monday May 12 2008
at 16:14:16

12/5 13:41:48 1      Vinnande bud