FURNITURE / Tables / Writing desk 5522084

nr 552 2084

WRITING DESK

Lenght: ()

Med läderskiva, Gustaviansk stil, längd: 124, djup: 42, höjd: 77

Condition: slitage, skador

100

SEK 1000

Monday November 17 2008
at 19:15:43

Den Gustavianska stilen