GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vase 5166019
nr 516 6019
VASE
Lenght: ()
Rörstrand, Druva, höjd: 32 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
100
SEK 250
Monday Mars 31 2008
at 17:35:56
200 kr
150 kr
Rörstrand