ART / Oil paintings / Oil painting 17454485

nr 1745 4485

OIL PAINTING

A. Olsson. Signed, dated 67, Norrtälje, "socitetsbron" pannå, 66x90 cm, outer dimensions including frame: 76x100,

A. Olsson. Signerad, daterad 67, Norrtälje, "socitetsbron" pannå, 66x90 cm, yttermått inklusive ram: 76x100

800

SEK 500

Monday December 1 2025
at 19:06:48

29/11 12:48:46 1      Vinnande bud