FURNITURE / Tables / Coffee table 13925010

nr 1392 5010

COFFEE TABLE

med utdragbara skivor. 1960s. Jakaranda (citesintyg medföljer), utdragsskivor med skiva av bakelit. Bredd 160 cm. Width: 64 cm. Height: 50 cm, smärre bruksslitage.

med utdragbara skivor. 1960-tal. Jakaranda (citesintyg medföljer), utdragsskivor med skiva av bakelit. Bredd 160 cm. Djup: 64 cm. Höjd: 50 cm

Condition: smärre bruksslitage

700

SEK 1600

Monday April 26 2021
at 18:19:36