ART / Etchings etc / Etchings 8805110
nr 880 5110
ETCHINGS
2 pcs. Per Medstrand, numrerade och signerade, motivet: ca 25x15,
2 st. Per Medstrand, numrerade och signerade, motivet: ca 25x15
400
SEK 100
Monday Mars 10 2014
at 18:36:52
10/3 14:41:38