Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Skisser i mapp 7405461



*

nr 740 5461


Skisser i mapp

Lola von Rappe, late 19th century,


Lola von Rappe, Sent 1800-tal


Estimate:

500

Sold:

SEK 100

Auction date:

Monday February 13 2012
at 18:17:07


  • Bid history
Time Bidder Bid
13/2 17:57:18 1      Vinnande bud



  • Specialauktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller lola von rappe sekelskifte sent 1800-tal skisser i mapp vattenfärg
  • 8063 COLLAGE
    Maria Hagelby (b. 1957), Sweden. Signed, compositi..//
     

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 20:20
  • 8084 GOUACHE
    Michael Näslund. Signed, 50x60 cm, outer dimension..//
     

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 18:04




Ladda ner broschyr