LIGHTING / Floor lamps / Floor lamp 17475110
nr 1747 5110
FLOOR LAMP
"Garali", Alingsås, Båglampa, kromad ställning, stenfot, skjutbar. Height: 213 cm, wear, små bucklor.
"Garali", Alingsås, Båglampa, kromad ställning, stenfot, skjutbar. Höjd: 213 cm
Condition: slitage, små bucklor
1200
SEK 2400
Monday December 8 2025
at 18:51:45
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.800 kr
1.600 kr
1.700 kr (Robot)
2.000 kr
2.200 kr
6
6