LIGHTING / Floor lamps / Floor lamp 17475110

nr 1747 5110

FLOOR LAMP

"Garali", Alingsås, Båglampa, kromad ställning, stenfot, skjutbar. Height: 213 cm, wear, små bucklor.

"Garali", Alingsås, Båglampa, kromad ställning, stenfot, skjutbar. Höjd: 213 cm

Condition: slitage, små bucklor

1200

SEK 2400

Monday December 8 2025
at 18:51:45