FURNITURE / Tables / Writing desk 4057771
nr 405 7771
WRITING DESK
Lenght: ()
1890, längd: 100, djup: 58, höjd: 72 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
300
SEK 1100
Monday April 10 2006
at 16:00:00
350 kr
500 kr
450 kr
550 kr
700 kr
650 kr
750 kr
900 kr
850 kr
950 kr
1.000 kr
6