KONST / Litografier / Litografi 14676345
nr 1467 6345
Staffan Ullström
(f. 1949), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 42/50. Bildmått: 21x26, yttermått inklusive ram: 43x46 cm
Staffan Ullström, född 1949, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 maj 2022
kl 20:38:35
12/5 12:27:54
Staffan Ullström
Läs mer om Staffan Ullström